Kriket Ligi Şampiyonu Desperate Housewives

Kriket Ligi Şampiyonu Desperate Housewives

Desperate Housewives Ankara 6. Kulüpler Arası Kriket Ligi şampiyonu oldu. Dün akşam oynanan Golden Vampires ile Desperate Housewives arasında oynanan final maçını 4-3 Desperate Housewives kazandı.

Başından sonuna kadar büyük çekişme içinde geçen maçta çiftler maçları 3 – 3 tamamlandı. Maçın kaderini bira ligi belirledi. Golden Vampires Murat Giray, Toğkan Edik, Veli Han, Mete Özdemirci, Kartal Erköy, Tolga Bora sıralaması ile maça çıkarken, Desperate Housewives takımı ise Emre Toros, Ayhan Turalı, Bora Temizsoy ve Eser Tekin sıralaması ile oynadı. Bira ligini kazanan Desperate Housewives, seriyi 5-0’a getirerek şampiyonluğunu ilan etti.

Yaklaşık 40 kişinin izlediği ve kalitenin üst seviyede olduğu müthiş final maçı, izleyiciler için dart ziyafeti oldu. Maçın sonunda seyircilerin “ADT Kriket Ligi hiç bitmesin” diye tezarruhat yapmaları maçın ne kadar eğlenceli ve çekişmeli olduğunun kanıtıydı.

Her ne kadar Desperate Housewives maçı kazanıp şampiyonluğunu ilan etmiş olsa da, bira liginden önce her iki takımın kaptanlarının da maçın galibinin dostluk olacağını belirtmeleri örnek bir davranış oldu. Seyirci, oyun seviyesi, stresi, önemi yönünden çok önemli bir maç oynanmasına karşın, her iki takım oyuncularının centilmenliğe ve sportmenliğe yakışır örnek hareketleri izleyicilerin alkışlarını aldı.

Türkiye'nin İlk Dart Portalı