En İyi Board Vuslat’ın

Golden Pub’ın düzenlediği “çıkma board turnuvası”nda Vuslat Sayın birinci oldu. Erkekleri yenerek zaferi elde eden Vuslat, en iyi çıkma board’u seçme hakkını da elde etti…

Golden Pub, daha önce yapılmamış örnek bir turnuva düzenledi ve bünyesinde kullanılmış ancak ömrünü tamamlamamış boardlar için geçtiğimiz pazar günü 501 turnuvası yaptı. Büyük ilgi gören ve çok sayıda katılımcı ile saat 14:00’de başlayan turnuva saat 20:00’ye kadar sürdü.

Kadın ve erkek karışık yapılan maçlarda, kadın oyuncuları erkeklerle dengelemek için, kadınlar 401’den başlatıldı. Turnuvaya ayrı bir renk katan bu uygulama sayesinde kadın oyuncuların katılımını da yüksek oldu.

Hayli çekişmeli geçen turnuvada, kazananlar ayağından gelen Vuslat Sayın ile Ayhan İşler, çeyrek finalde karşılaştı. Karşılaşmayı Ayhan 3-0 kazandı.

Ancak kaybedenler ayağından turnuvaya devam eden Vuslat, finale çıkma başarısı gösterdi ve finalde tekrar Ayhan’la karşılaştı.

“Best Of 7” oynanan final maçında bu kez gülen taraf Vuslat oldu. Ayhan’ı 4-2 yenen Vuslat Çıkma boardlar içinde en iyisini seçme hakkını da elde etti.

Golden Pub yetkilileri board turnuvalarının bundan sonra da devam edeceği müjdesini verdi.

Turnuva sonunda board kazanan oyuncular ve sırlamaları şöyle:

1. Vuslat Sayın
2. Ayhan İşler
3. Erinç Reyhanioğlu
4. Cumhur Bezirci
5. Evren Acarkan
6. Volkan Tokman

Türkiye'nin İlk Dart Portalı