ADT Liglerinde Play-Off’lar Tüm Heyecanıyla Sürüyor

ADT Liglerinde Play-Off’lar Tüm Heyecanıyla Sürüyor

Ankara Dart Topluluğu 6. Ankara Kulüpler Arası Kriket ve Sayı Liglerinin play-off maçları tüm heyecanıyla sürüyor. Kriket Ligi’nde yarı finale yükselen takımlar durumu 1-1 yaparken, Sayı Ligi’nde Dragon Fly ve Tandoğanlı Aristokratlar rakiplerine karşı üstün durumda.

Kriket Ligi Play – Off maçlarında Golden Pub’da oynanan ilk maçta Golden Vampires’ı 4-3 yenmeyi başaran Knight & Flight 1 takımı, Knight & Flight’taki ikinci maçta rakibine 4-1 yenilince durum 1-1 oldu.

Tandoğanlı Aristokratlar ile Desperate House Wifes takımları arasında oynanan maçlar sonucunda da 1-1’lik eşitlik oluştu. İlk maçı DHW takımı 4-3 kazanırken, ikinci maçta bu kez Tandoğanlı Aristokratlar takımı rakibini aynı skorla, 4-3 yendi.

Salı Ligi Play-Off Maçları
Sezon maçlarında rakibini 6-4 ve 3-7’lik skorlarla yenen Tandoğanlı Aristokratlar takımı Golden Legolas ++ takımı karşısında Play-Off’lara 2-0 önde başladı. The House Pub’da yapılan ilk maçta da Golden Legolas ++’ı 6-4 yenmeyi başaran Tandoğanlı Aristokratlar durumu 3-0 yaptı.

Knight & Flight 1 takımı, Dragon Fly’a karşı sezon maçlarında bir kez 6-4 üstünlük sağladığı, bir kez de iki takım 5-5 berabere kaldıkları için Play-Off’lara Knight & Flight 1’in 1-0 üstünlüğüyle başlandı. Knight & Flight Dart Bar’da yapılan ilk maçı 6-1 yenen K&F; 1 takımı, rakibi karşısında 2-0 üstünlüğe ulaştı.

Tontonlar ve Golden Vampires takımları, sezon maçlarında aldıkları sıralama nedeniyle Play-Off’un ilk turunu maç yapmadan geçmişlerdi.

Türkiye'nin İlk Dart Portalı